Euromedicina.czEnglish
česky english deutsch
Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví5.2.2015
Jsem absolventka magisterského studijního programu zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a hledám práci v oboru hygieny a epidemiologie. Jako odborný pracovník ochrany veřejného zdraví mohu vykonávat speciální odborné činnosti při zabezpečování ochrany a podpory veřejného zdraví, v péči o zdravé životní a pracovní podmínky, předcházení vzniku, šíření a omezení výskytu infekčních onemocnění.
SubmitterOdborný pracovník v ochraně veřejného zdraví
Name surnameLucie Marešová
StreetN/A
City39701 Písek
Contact email maresova[dot]lucie[dot]ml[at]seznam[dot]cz
Contact phoneN/A
Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví19.8.2012
Jsem absolventka magisterského studijního programu zdravotně sociální (nyní lékařské) fakulty na Ostravské univerzitě v Ostravě a hledám práci v oboru hygieny a epidemiologie. Jako odborný pracovník ochrany veřejného zdraví mohu vykonávat speciální odborné činnosti při zabezpečování ochrany a podpory veřejného zdraví, v péči o zdravé životní a pracovní podmínky, předcházení vzniku, šíření a omezení výskytu infekčních onemocnění.
Skillochrana veřejného zdraví
SubmitterMgr.
Name surnameEva Auerbachová
StreetKamenec 51
City74774 Opava
Contact email Eva[dot]Auerbachova[at]seznam[dot]cz
Contact phoneN/A
Ochrana veřejného zdraví13.6.2011
Jsem absolventka magisterského studijního programu lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě a hledám práci v oboru hygieny a epidemiologie. Jako odborný pracovník ochrany veřejného zdraví mohu vykonávat speciální odborné činnosti při zabezpečování ochrany a podpory veřejného zdraví, v péči o zdravé životní a pracovní podmínky, předcházení vzniku, šíření a omezení výskytu infekčních onemocnění.
SkillHygiena a epidemiologie
SubmitterOchrana veřejného zdraví
Name surnameVeronika Fojtíková
StreetN/A
City74801 Hlučín
Contact email veronikafojtikova[at]centrum[dot]cz
Contact phoneN/A
Absolventka oboru - odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví26.11.2010
Jsem absolventka magisterského studijního programu lékařské fakulty na Ostravské univerzitě v Ostravě a hledám práci v oboru hygieny a epidemiologie. Jako odborný pracovník ochrany veřejného zdraví mohu vykonávat speciální odborné činnosti při zabezpečování ochrany a podpory veřejného zdraví, v péči o zdravé životní a pracovní podmínky, předcházení vzniku, šíření a omezení výskytu infekčních onemocnění.
SkillOdborný pracovník v ochraně veřejného zdraví
SubmitterOdborný pracovník v ochraně veřejného zdraví
Name surnameMarie Mokrá
StreetN/A
City63600 Brno
Contact email marie_mokra[at]seznam[dot]cz
Contact phone731230255